• strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/gilascom/domains/gilascomputer.com/public_html/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/gilascom/domains/gilascomputer.com/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/gilascom/domains/gilascomputer.com/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/gilascom/domains/gilascomputer.com/public_html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/gilascom/domains/gilascomputer.com/public_html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.

سیسکو

شرکت سیسکو به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تجهیزات شبکه در جهان، طیف وسیعی از محصولات از قبیل سوئیچ، روتر، فایروال و ... را به بازار جهانی ارائه می‌کند. برخی از پرکاربردترین تجهیزات کمپانی Ciscoنظیر سوئیچ‌های سری 2960، 3560، 3750، 4500، 6500و همچنین روترهای سری 1800، 2800، 3800و 7600توسط این شرکت ارائه و پشتیبانی می‌شوند.

شرکت سیسکو روترهای متنوعی را برای کاربردهای مختلف در ردههای Branch office، WAN و  Service Provider  ها ارائه کرده است. 

 

Cisco Switches

Campus LAN Compact
امكان استفاده ایمن و آسان از خدمات را در هر جایی فراهم می سازد. اینها سوئیچهایی مجتمع، بدون فن هستند كه برای فضاهایی با فراساختار محدود از نظر كابل كشی و سیم كشی از قبیل كیوسكها، اتاقهای كنفرانس و مراكز تلفن، ایده آل می باشند.

 

Service Provider - Ethernet Access

این سوئیچ هابه عنوان یک سرویس دهنده برای شما مدیریتی ساده ، ارتباطات مستمر، مجازی سازی و امنیت را فراهم می سازد.

 

Service Provider
سوئیچهای اترنتی Carrier Ciscoامکان aggregationو  multiplexingرادربین لایه های دسترسی ومرزی فراهم می سازد.

 

Campus LAN - Access Switches
شبكه شما را به گونه ای تطبیق می دهد كه نیازهای تجاری شما را دربر گرفته و كاربردهای برنامه های جدید را با استفاده از سوئیچهای دسترسی Ciscoبهینه سازی می كند.

 

Campus LAN – Core/Distribution Switches

متناسب کردن کارآیی وثبات شبکه توسط سرویس هایی که برروی شبکه هستندودروضعیت پیشتازمی باشند

 

 

Cisco Routers

Branch

 توان شبکه راافزایش می دهدوخدمات شعب رابرروی یک دستگاه بهینه می سازددرحالی که کاربرراازتجربه عالی (خدمات)برخوردارمی سازد.

WAN

WANخود را تغییر دهید تا بتوانید خدماتی معتبر، با عملکرد و امنیت بالا را به واحد، مراکز داده و به شبکه های شعب ارائه نمایید.

Service Provider

سهم خدمات دهی خویش را از دیگران متمایز نموده و میزان درآمد خویش را با ارائه خدمات آشنا برای مشترکین و راه حلهای مناسب، افزایش دهید.